Конфіденційні доручення

Вартість послуги:

За домовленістю
Замовити! Контакти

Конфіденційні доручення в Україні та Європі

Приватне детективне агентство надає клієнтам професіоналів зі спеціальною підготовкою для виконання різного роду доручень в Україні і в Європі. При виконанні поставлених завдань ми гарантуємо повну конфіденційність. Нашим фахівцям можна довірити складні і найделікатніші доручення, такі як: представлення інтересів клієнта на переговорах, відправлення і доставка цінних вантажів і документів, зустріч в аеропорту, на залізничних вокзалах, автовокзалах, проведення оперативних заходів, відео та фотозйомки подій, дій, об’єктів і т.д., що цікавлять клієнта.

Основна умова при виконанні завдань, поставлених перед приватними детективами – це дотримання закону і законодавства в країнах, де вони виконуються. Наші агенти чітко дотримуються термінів щодо виконання взятих завдань і дають повний звіт перед клієнтом про виконану роботу.

Приватний детектив для виконання легких і складних доручень

Довірена особа, зберігаючи конфіденційність, виконає для клієнта доручення як одноразові, так і довгострокові різної складності по Україні: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, а також в країнах Європи: Чехії, Польщі, Хорватії, Німеччині, Франції.

Наші фахівці володіють професійним досвідом і психологічною підготовкою та готові виступати довіреними особами при проведенні переговорів як в бізнес-проектах, так і при сімейно-побутових відносинах.

Які бувають конфіденційні доручення? Перелік завдань

Виконання доручень, що потребують конфіденційності:

 • збір і надання інформації замовнику про об’єкт, що його цікавить;
 • відвідування з дорученнями приватних осіб заходів, організацій, установ;
 • представлення інтересів клієнта на різних переговорах, тендерах, аукціонах, торгах, як на основі нотаріальної довіреності, так і без довіреності;
 • встановлення фактичних адрес об’єктів, компаній і місць проживання людей за адресами;
 • зустріч і відправка осіб, вантажів, товарів в аеропортах, на залізничних вокзалах, автовокзалах;
 • трансфер і влаштування проживання осіб, що приїжджають;
 • контроль проведення робіт, що виконуються;
 • контроль відряджень;
 • конфіденційна доставка вантажу і товару;
 • відео та фотозйомки подій, дій, об’єктів, осіб і т.д., що цікавлять;
 • пошук зниклих родичів, друзів, а також їх відвідування з дорученням;
 • збір різних довідок, документів, у тому числі із РАЦСів, архівів.
 • проведення експертиз, ДНК;
 • послуга «таємний покупець» (Mystery Shopping) – для оцінки якості сервісу за вашим сценарієм, з наданням звітів з прихованими відео, аудіозаписами.

Конфіденційні доручення, специфіка їх виконання

За бажанням клієнта, виходячи з важливості і секретності доручення, в курсі поставленого завдання може бути тільки одна довірена особа. Можливе і поетапне виконання кількома особами, а також багаторівнева модель, де кожен з агентів, неухильно дотримуючись конфіденційності, буде чітко виконувати конкретно поставлені перед ним завдання. Детективи нашого агентства допоможуть вирішити питання в побутових, сімейних, особистих, корпоративних сферах, застосовуючи конфіденційний підхід і зберігаючи таємницю замовника.

Таємний покупець – виконаємо конфіденційне завдання і доручення в терміни

Наші агенти готові виконати доручення будь-якої складності і важливості, які не йдуть в розріз із законністю. При дорученнях особливої спрямованості і делікатності наші фахівці проаналізують всі обставини, з огляду на всі факти, дадуть юридичні консультації та допоможуть знайти законні методи для виконання доручення замовника.

Важливість доручення клієнта – важливість для нашого детектіва.Дотримання законності

Для детективів нашого агентства всі доручення важливі. У кожному конкретному випадку вони знаходять індивідуальний підхід. Наші співробітники проаналізують усі факти, визначать ступінь складності при дорученнях, ураховуючи всі аспекти, запропонують відповідних фахівців для виконання навіть найскладніших завдань. За бажанням клієнта з огляду на серйозність і делікатність його проблеми, зберігаючи анонімність, наші детективи нададуть послуги в особистому плані, пов’язані з майном, фінансами. Також охоплюють широкий спектр робіт, як пошук зниклих родичів, організація переговорів і зустрічей, надання довідок, документів, витягів, участь в переговорних процесах за дорученням в інтересах клієнта.

Детектив – довірена особа і професіонал з пошуку

За необхідністю наші фахівці можуть використовувати для клієнта закриті канали телефонного зв’язку, інтернет-канали для передачі інформації в зашифрованому вигляді, щоб зберегти конфіденційність та уникнути прослуховування і моніторингу. А також використання пристроїв надійного захисту для запобігання виїмки електронної пошти, які мають ще й конфіденційний характер.

Агентство гарантує своїм клієнтам конфіденційність, анонімність і збереження таємниць.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620