Забезпечення технічної безпеки

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Технічна безпека

Зараз у нашій країні бізнес є малозахищеним і знаходиться в стадії зародження через проблеми затяжної глибокої кризи, недосконалості законодавства, конкуренції, шахрайства, корупції і т. д. Це все також негативно впливає на безпеку підприємств і організацій. У цілому питання про захист підприємств потребує вдосконалення, але воно в будь-якому випадку повинно бути виправданим, тому що через незахищеність будь-яке підприємство в кінцевому результаті може стати легкою здобиччю зловмисників.

Ще донедавна було прийнятним користуватися послугами охоронних фірм, а саме охоронцями, котрі забезпечували захист підприємства, але так як технічний розвиток не стоїть на місці і активно прогресує, відповідно підприємство потребує захисту іншого, більш високого рівня. Використовуються такі методи, як шифрування програм, що застосовують програмісти і т. д.

Проблема безпеки посилюється ще й тим, що паралельно з прогресом у сфері безпеки злочинці також невпинно розвивають і вдосконалюють свої технічні знання, що змушує розробляти нові, більш досконалі методи протидії і захисту.

Наразі вирішення проблеми технічної безпеки можливе завдяки автоматизації системи безпеки.

Також важливо вибрати організацію, що надаватиме висококваліфіковану допомогу і спеціалістів з хорошим рівнем підготовки, котрі зможуть якомога раніше виявити або запобігти можливим загрозам.

            Технічний захист інформації

            Так як будь-яка діяльність підприємств пов’язана з використанням і отриманням певної інформації, яка може бути дуже цінною і сама бути товаром, її втрата може стати загрозою для безпеки діяльності підприємства. Тому питання про технічний захист інформації є особливо актуальним.

            Яким буває захист інформації?

            Технічний захист інформації буває:

 • економічним;
 • інтелектуальним;
 • технічним;
 • інформаційним;
 • фізичним;
 • пожежним і т. д.

Як захистити конфіденційну інформацію?

Витік інформації – одна із проблем в питанні безпеки.

Дуже часто комп’ютерні системи, мережі і додаткові (чи периферійні) пристрої страждають від програм, які завдають їм шкоди, від вірусів, шпигунських програм, що вважаються протиправним втручанням у комп’ютерну систему, розроблені шахраями для перехоплення особистої інформації Це так звані хакери, кардери та інші особи, що діють неправомірно.

Для того, щоб захистити конфіденційну інформацію, спеціалісти компанії BJS пропонують систему безпеки, використовуючи новітні технології і професійно розроблену систему. Ця система в обов’язковому порядку повинна бути комплексною і унікальною для кожного підприємства. Наразі використовуються сучасні методи для обмеження доступу до інформації, тим самим запобігають її втраті, зберігаючи недоступною для зловмисників, які розвивають протизаконну діяльність. Формуючи цілі угруповання, створюються спеціальні служби для проникнення в системи, з метою заволодіння і використання чужої інформації: особистої, комерційної, службової.

Витік інформації може здійснюватися через конкурентів, і в більшості випадків, як показує статистика, це трапляється з вини співробітників компанії.

Засоби захисту технічної інформації

Варіанти засобів захисту, що застосовуються:

 • фізичний;
 • програмний;
 • законодавчий;
 • психологічний;
 • організаційний.

Також не менш важливим є досвід і знання у сфері захисту конфіденційної інформації специфіки роботи в інших країнах.

Спеціалісти компанії BJS мають багатий досвід роботи із забезпечення технічної та інформаційної безпеки малих і великих підприємств, що дає їм можливість упоратись із даним завданням максимально ефективно в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо Вам такі послуги захисту інформації:

 • ретельна перевірка приміщень і транспортних засобів будь-якого типу на наявність пристроїв для прослуховування і прихованих камер спостереження;
 • установлення захисту від моніторингу, прослуховування та інших видів стеження;
 • перевірка засобів зв’язку на наявність спеціальних програм, що надають вільний доступ до інформації;
 • захист засобів зв’язку від прослуховування;
 • перевірка персональних комп’ютерів на наявність шпигунським програм і захист від їх встановлення в подальшому;
 • надійний захист приміщень для переговорів із установленням спеціального обладнання (за необхідністю).

Наша компанія візьме на себе забезпечення технічної безпеки Вашого бізнесу і подбає про те, щоб важлива для Вас інформація не стала надбанням зловмисників і конкурентів.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620