Приватні розслідування для юридичних осіб

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Бізнес-розслідування для юридичних осіб

З метою збереження свого бізнесу в умовах жорсткої конкуренції і захисту його від всякого роду шахрайства, від неблагонадійних партнерів, недобросовісних конкурентів, співробітників, для забезпечення стабільної і прибуткової роботи підприємства проводяться приватні розслідування.

Для забезпечення юридичної і економічної безпеки для юридичних осіб, компетентні приватні детективи нашого агентства проведуть бізнес-розслідування і нададуть клієнту зібрану з різних джерел об’єктивну інформацію в повному обсязі про об’єкт, що його цікавить:

  • відомості про власників, засновників, керівництво (реєстраційні і контактні дані);
  • відомості про бізнес-партнерів, контрагентів, конкурентів;
  • перевірять фінансові і юридичні документи (активи, баланс, рахунки в банках);
  • нададуть відомості про історію компанії, відгуки і рекомендації про ділову репутацію.

Комерційні розслідування бізнесу

Агентство BJS здійснює комерційні розслідування про діяльність об’єкта, що цікавить клієнта:

  • збір інформації про платоспроможність, на предмет кредитів, заборгованостей по кредитам;
  • судові рішення з приводу невиконання боргових зобов’язань перед партнерами.

Для стабільного функціонування підприємства спеціалісти детективного агентства BJS проведуть комплексний, незалежний і якісний аудит для юридичних осіб. Аудит – це повна перевірка як власного бізнесу, так і конкурентів, контрагентів, постачальників, клієнтів, партнерів.

Аудит власного бізнесу

Аудит необхідний для нормальної і прибуткової роботи виробництва, для того, щоб уберегти свій бізнес від всякого роду ризиків, від розкрадання, витрат, фальсифікацій, витоку інформації, які можуть призвести до збитків. Здійснюється перевірка фінансового стану, а саме бухгалтерської і податкової звітності. Перевірка персоналу, особливо керівної ланки, які мають доступ до конфіденційних відомостей, що становлять комерційні таємниці. Перевірка приміщень спеціальним обладнанням на наявність прослуховуючих пристроїв і запобігання промислового шпіонажу.

Аудит бізнес-партнерів

Аудит особливо важливий при співпраці з бізнес-партнерами. Він необхідний при інвестуванні, при укладанні контрактів, договорів. Для цього здійснюється повна юридична і фінансова перевірка потенційного партнера на предмет благонадійності і господарських можливостей, з метою запобігання шахрайству, щоб не бути втягнутим у кримінальні структури.

При підготовці до цих процесів наше агентство надасть детектива, який на основі аналізу і спеціальної перевірки в свою чергу надає клієнту інформацію про законність (легітимність) і комерційну прибутковість, тим самим допоможе не потрапити в тенета роздутих «балансів» недобросовісних партнерів. Детективи нашого агентства є кваліфікованими спеціалістами. Маючи досвід роботи в правоохоронних органах, надають свої послуги в Росії, Україні, допоможуть при проведенні приватних розслідувань, розшуків для юридичних осіб, дає клієнтам повну, різнобічну, об’єктивну (зібрану на основі аналізу), інформацію.

Детективи використовують законні способи розслідування, не порушуючи законодавство застосовують передові технологічні нововведення і методи, якісно проведуть розшук для юридичних осіб, що стосується боржників, недобросовісних партнерів, здійснять розшук втрачених товарів і вантажів.

Приватні розслідування детективів нашого агентства – це ключ до успіху для будь-якого бізнесу в умовах жорсткої конкуренції.

Професіонали компанії BJS впораються навіть з найбільш нестандартними і складними ситуаціями, зберігаючи при цьому сувору конфіденційність. Отримана ними інформація подарує Вам тверду впевненість в безпечності свого бізнесу, що означає його успішність і процвітання. Не забувайте: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!» ©

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620