Приватні розслідування детективів

Вартість послуги:

За домовленістю
Замовити! Контакти

Приватні незалежні розслідування в Україні

            Одним із напрямків діяльності детективного агентства BJS є приватні розслідування. Приватні розслідування в Україні, як діяльність, тільки починають розвиватися і ставати одними з найзатребуваніших послуг. Ця діяльність допомагає відновити справедливість і протистоянню задумам кримінальних елементів, сприяє припиненню неправомірних дій шахраїв, таких як:

 • вимагань;
 • крадіжок;
 • махінацій з фінансовими операціями;
 • убивств і т. д.

Проведення розслідувань – це велика праця, яка не під силу непідготовленим і некомпетентним людям. Від вирішення багатьох проблем залежить життя близьких людей чи життя рідної дитини, тому краще не витрачати дорогоцінний час, а довіритися спеціалістам. На жаль, поліція і силові структури не завжди можуть допомогти і, як варіант, виявиться доречною допомога детективного агентства BJS.

Інколи дивна поведінка близьких нам людей може бути зумовлена такими явищами, як наркоманія, алкоголізм, приналежність до секти, стосунки на стороні, боргові зобов’язання, негативний вплив інших осіб і т. д. Однак далеко не всі готові зізнатися своїй сім’ї, що мають подібні проблеми, тим самим роблячи її приреченою на постійні підозри і здогадки. Але тільки своєчасне виявлення подібних явищ може допомогти ефективній боротьбі з ними. Часто самостійно визначити, що насправді коїться з близькою людиною, буває не тільки складно, але й в окремих випадках доволі небезпечно. Крім того, нерідко уява малює нам страшні картини і сценарії, які не мають з реальністю нічого спільного.

Перевірка підлітка на залежність

Підлітковий вік вважаться одним з найскладніших, так як відбувається перехід із дитинства і становлення у доросле життя. І в цей період підлітки дуже вразливі і легко піддаються всякого роду спокусам. Легко втягуються в будь-які експерименти, які часто закінчуються плачевно. Одна з проблем – це залежність. Такі діти під впливом можуть здійснити необдумані і неконтрольовані вчинки.

Схема шахраїв: будь-яким способом підсадити на дозу дитину, особливо заможних батьків, у яких є цінні речі, такі як вироби із золота, діаманти. Залежна людина за дозу готова віддати все, що має, або здійснити крадіжку того, що має цінність. Якщо батьки помітили, що з дому зникли цінні речі, то це знак того, що дитина зв’язалася з поганою компанією і може стати алко- або наркозалежною.

Залежність буває різною. Але вона завжди згубно впливає особливо на незміцнілу психіку дитини. Це може бути залежність від ігроманії, соцмереж, сект, наркотиків, алкоголю. Батькам не завжди під силу виявити проблему, в такому випадку може допомогти спеціаліст.

 

Співробітники детективного агентства BJS:

 • допоможуть знайти і нададуть матеріали, такі як аудіо-, відеозаписи;
 • проведуть спостереження за дитиною, залишаючись непоміченими;
 • мають доступ до будь-яких закладів;
 • мають чудові знання територіального положення об’єкта, вулиць, будинків.

Батьки отримують повну інформацію про коло спілкування і спосіб життя дитини, контакти, інтереси, нададуть інформацію про витрати, про особливості її поведінки.

Викриття весільного афериста

Одним з найпоширеніших видів шахрайства є весільна афера. Мета шахраїв – крадіжка майна. Коли обманним шляхом шахрай зникає після церемонії одруження з частиною приданого. Або, як приклад, метою шахраїв є зміна прізвища для оформлення документів.

Якщо вчасно звернутися за допомогою і виявити проблему наркотичної залежності дитини, або виявити афериста – це може захистити від багатьох негативних наслідків, в тому числі запобігти трагедії чи самогубству. І чим раніше і достовірніше дізнатись інформацію про реальний стан справ, тим ефективніше буде вирішення проблем.

Послуга приватних розслідувань для фізичних осіб

            Компанія BJS здійснює приватні розслідування для фізичних осіб за різними напрямками. Наші спеціалісти допоможуть Вам в таких делікатних питаннях:

 • перевірка підлітка (виявлення кола його спілкування і діяльності, аналіз поведінки і перевірка на ставлення до алкоголю, наркотиків, азартних ігор і т. д.);
 • виявлення перебування в секті;
 • отримання інформації, що цікавить, відносно будь-якої фізичної особи;
 • перевірка на подружню невірність;
 • установлення і спростування можливої спорідненості;
 • спостереження за нянями, вихователями, хатніми робітницями і т. д.;
 • перевірка фізичних осіб, зареєстрованих у шлюбних агентствах і різних службах знайомств;
 • інші види розслідувань, згідно з побажаннями Клієнта.

Наша компанія гарантує повну конфіденційність і ефективність кожного приватного розслідування, замовленого у нас!

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620