Детективні послуги

Які детективні послуги бувають?

Детективні послуги є двох типів:

Той, хто володіє інформацією, володіє владою, впевнений у своїх партнерах і в своїй безпеці. Саме тому сучасні детективні агентства користуються попитом. Висока кваліфікація співробітників, багатий досвід оперативної роботи, знання юридичних законів – все це отримує клієнт, коли звертається до приватних детективів.

Які послуги може надати приватне агентство розшуку?

Пошук людей

Знайти людину в наш сумбурний час не так і легко. Зниклі родичі і друзі, колишні співробітники чи однокласники. Володіючи вихідними даними про людину, що розшукується, приватний детектив проводить комплексне розслідування з наступним звітом перед клієнтом.

Прихований нагляд

Для збору необхідної інформації про людину, групу людей чи про роботу фірми приватний детектив використовує фото- і відеозйомку. Сюди ж входить перевірка чоловіка чи дружини на предмет невірності. Якщо «об’єкт» покинув країну – ця інформація також з’явиться у звіті детектива. Варто тільки зазначити, що така можливість не виключена, щоб співробітник агентства перевірив дані.

Захист бізнесу

Комплекс заходів із захисту офісної будівлі і прилеглої території, а також автомобіля і навіть житла клієнта від стеження. Працівники детективного агентства перевірять наявність пристроїв для прослуховування та запису, забезпечуючи цим захист інформації від витоку. Перевірка ділових партнерів на «охайність» у веденні бізнесу допоможе клієнту укладати договори тільки з чесними бізнесменами. Якщо ж клієнт зіштовхнувся з шахраєм, детективне агентство може взяти на себе розшук цієї особи, провівши відповідну підготовку.

Спостереження за дитиною

Для тих клієнтів, хто не може контролювати, де бувають і з ким спілкуються їх діти-підлітки, детективне агентство може здійснити прихований нагляд за дитиною, фіксуючи місця відвідування і компанії, в яких проводить час підліток. Викриття негативного оточення допоможе уникнути проблем різноманітного характеру в майбутньому дітей клієнтів.

Перевірка анкетних даних на сайтах знайомств

Сучасне суспільство не уявляє свого життя без Інтернету і з його допомогою здійснюється велика кількість одружень. Однак шахраї теж живуть в ногу з часом, і часто інформація в анкеті на сайті знайомств не відповідає дійсності. Дізнавшись особисті дані користувача, шахрай уміло користується ними. Тому перевірка анкетних даних теж входить у сферу послуг детективних агентств.

Звертаючись за допомогою до приватного детектива, клієнт розраховує не тільки на отримання інформації, але й на конфіденційність його особистості, на чесність детективного агентства і високу кваліфікацію виконуваної роботи.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620