Юридична допомога при вирішенні конфліктних ситуацій з правоохоронними органами

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Бізнес-конфлікти і причини їх виникнення

            Функції правоохоронних органів полягають в охороні правопорядку, захисті прав людей згідно з законом. Але неправомірні або ж недобросовісні дії працівників правоохоронних органів, які нерідко перевищують свої повноваження, часто призводять до виникнення конфліктних ситуацій. Конфліктні ситуації виникають з цивільними особами, а також після реформ в структурному підрозділі міліції і формування нової поліції почастішали випадки конфліктів між працівниками правоохоронних органів, а саме поліції і міліції. Не менш гостро постає проблема конфліктів в підприємницькій сфері з органами влади.

У підприємств, що займаються веденням бізнесу, доволі часто виникають проблеми з органами влади аж до порушення кримінальної справи, з різних причин одна з яких – недостатня компетенція співробітників. І нерідкі випадки незаконного затримання при адміністративному правопорушенні, яке без судової ухвали є протиправним. До таких проблем належать випадки незаконного арешту, утримання під вартою, обшуку, допиту і т. д.

            Допомога спеціалістів при конфліктних ситуаціях

            Вирішенням таких питань займаються спеціальні організації, прикладом яких є детективне агентство BJS. Це приватні організації, які за потреби проводять незалежне розслідування, надають допомогу у вирішенні проблем аж до рівня відомств, проблеми з МВС, конфліктами зі службою безпеки. Користуючись послугами юридичних компаній, можна убезпечити себе і свій бізнес від багатьох проблем із законом, в тому числі домогтися закриття порушених кримінальних справ.

Досудове розслідування – це розслідування, що проводиться з метою з’ясування  обставин, що передують судовому розгляду. Досудове розслідування можуть проводити тільки слідчі органи, а саме слідчий розшуку.

            Державні і приватні представники розшуку

            Слідчий – це особа, що перебуває на службі в державних слідчих органах, в  обов’язки якого входить:

  • порушення справи;
  • розслідування карних справ;
  • проведення експертизи безпосередньо на місці злочину і передання справи до суду в подальшому.

При помилці слідства, покарання може нести невинна людина, а той, хто вчинив злочин, залишиться без покарання.

Оперуповноважений – це слідчо-розшукова специфіка роботи, схожа на роботу слідчого. Відрізняється деякими моментами. Слідчий займається вирішенням логічних ланцюжків злочинів, розбирає зібрану інформацію про скоєні злочини, яку надає оперативна група, аналізує мотивацію. Оперативник збирає факти на місці злочину.

Детектив – це спеціаліст, що займається приватним розслідуванням і розкриттям карних справ, збираючи докази і відправляючи їх до суду.

Юридична компанія, або детективне агентство, надає послуги приватного детектива. Як правило, це юрист і колишній слідчий, котрий володіє багажем знань і цінним досвідом в слідчих справах у сфері розшуку. Приватний детектив може розслідувати карні справи, займатися збором доказів, розшукувати свідків у справі, брати участь в судових засіданнях.

У порівнянні зі слідчим, детектив має деякі обмеження: не має права носити пістолет, користуватися обладнанням для прослуховування, а також викликати на допит підозрюваних. Але він звільнений від службових обов’язків і може вести незалежне розслідування, відмовитися від справи, якщо йому не подобається замовник.

Компанія BJS пропонує свої послуги підприємствам, які опинилися у конфліктній ситуації з правоохоронними органами і потребують урегулювання конфлікту з мінімальними втратами і ризиками. Багатий правовий досвід наших співробітників дозволяє знайти вихід навіть в найважчих випадках.

Ми пропонуємо Вам увесь спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом бізнесу в  процесі взаємодії з правоохоронними органами. Зачасту конфліктні ситуації такого роду можуть виникати через недостатність знань у сфері чинного законодавства, що обертається для власника підприємства серйозними наслідками. Однак навіть за наявності таких знань існує небезпека упущення деталей і нюансів, які для вирішення проблеми правильним чином може використати тільки справжній професіонал.

Співробітники компанії BJS володіють великим досвідом урегулювання конфліктів з правоохоронними органами при абсолютному дотриманні закону. Саме тому клієнти довіряють нам правовий супровід свого бізнесу і представлення інтересів своїх компаній в найважчих конфліктних ситуаціях.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620