Виявлення зовнішнього спостереження (контрспостереження)

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Контрспостереження – хто за Вами стежить?

Для вирішення таких складних завдань, як: виявлення втрати інформації в компаніях і фірмах, розкриття каналів витоку і шпіонажу, допомагає так зване контрспостереження. Необхідність в контрспостереженні виникає тоді, коли у клієнтів виникли підозри про витік інформації чи ведення стеження за ними. Стеження може тривати протягом кількох днів, а інколи і тижнями. За людиною можуть спостерігати, з’ясовуючи, вивчаючи місця перебування, звички, графік роботи, час знаходження в будівлі, також можуть прослуховувати автомобіль чи офіс і т. д. Усе це проводиться з метою отримання особистої інформації, завдання матеріальних збитків і кримінальних дій, для оволодіння чужим майном чи бізнесом. На жаль, співробітники МВС починають діяти лише після того, як стався інцидент, інколи вчасно не вживаючи потрібних заходів.

Що таке контрспостереження?

Контрспостереження – це найкраще професійне рішення від встановленого за об’єктами шпіонажу, це спосіб запобігання втрат в подальшому.

Контрспостереження – це виявлення зовнішнього спостереження причетних до шпіонажу третіх осіб і різних способів, що застосовуються для спостереження і ведення стеження. Також це виявлення місць перебування об’єкта для збору інформації про нього.

Для виявлення фото- і відеофіксації, у вирішенні проблеми шпіонажу допоможе залучення до встановлення контрспостереження групи професіоналів, що здатні виявити встановлене спостереження шахраїв і бандитів.

Усе це входить до компетенції спеціалістів детективного агентства BJS, яким під силу вирішення різного роду завдань, так як вони мають:

  • спеціальні навички і чудову підготовку;
  • високий професіоналізм;
  • новітнє обладнання;
  • запропонують персональний підбір програм і схеми дій.

Маючи необхідне новітнє спеціальне обладнання, вони навіть з невеликим обсягом наданої інформації, наприклад, знаючи лише ПІБ, виконають завдання будь-якої складності і при цьому за адекватну оплату.

Стеження за телефоном, людиною, авто

Сьогодні ми не уявляємо нашого життя без таких, здавалось простих в повсякденному використанні речей, як мобільний телефон чи комп’ютер. Але є й інша сторона використання благ сучасних технологій: по мобільному телефону чи через соціальні мережі шахраям легко дізнатись багато особистої інформації про людину (ПІБ) і його діяльність, місцях перебування.

Спеціалісти агентства BJS допоможуть убезпечити комп’ютер і телефон з допомогою різноманітних спеціальних програм. Вирішення проблеми з соціальними мережами і телефонами клієнтів можливе завдяки встановленню фільтрів, використанню вбудованих можливостей Windows, через програмне забезпечення для телефонів, що працюють на Android, IOS, встановленню програм для заборони перехвату повідомлень, автоматичного отримання інформації про місцезнаходження клієнта, завдяки захисту телефону і комп’ютера шляхом обмеження доступу до записів, до фото- і відеофайлів у телефонах клієнта.

Послуги детектива в Києві і по Україні

Детективне агентство BJS надає широкий спектр послуг, маючи штат висококваліфікованих співробітників, які допоможуть захистити інформацію, майно, бізнес від зловмисників.

Детективне агентство надасть допомогу в:

  • проведенні додаткових розслідувань;
  • здійснять перевірку на наявність прослуховуючих пристроїв в автомобілях і офісах;
  • установлять спостереження з метою безпеки;
  • допоможуть знайти зниклих без вісти і встановити особу;
  • проведуть експертизу.

Ціна за послуги залежить від кожного окремого випадку. Вартість уточнюйте за телефонами на сайті.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620