Забезпечення алібі

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Забезпечення алібі в Києві, Україні і Європі

            У житті трапляється багато різних ситуацій, коли люди свідомо чи несвідомо роблять помилки, або опиняються не в той час і не в тому місці, або потрапляють у безвихідну ситуацію, коли потрібно доводити свою невинність. Бувають випадки каяття і жалю у скоєному, коли один із подружжя вчинив недобре і хоче виправити ситуацію або приховати факт зради з метою збереження сім’ї, або попалися начальнику на очі в непідходящий момент з членом своєї родини, а повинні в цей час бути на роботі, або потрапили під підозру друзів і колег по роботі, втративши довіру. Повернути довіру, захистити репутацію власними силами інколи зовсім непросто, а в деяких ситуаціях здається неможливим. Але в будь-якій найскладнішій і нестандартній ситуації допоможуть послуги спеціалістів детективного агентства, які гарантують:

  • анонімність;
  • відповідальність і високий професіоналізм;
  • вирішення проблем будь-якого ступеня складності.

Детективне агентство має представництва в таких містах України: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі і т. д. А також можуть надати послуги і в різних містах Європи. Завдяки цьому співробітники детективного агентства зможуть забезпечити алібі і дати пояснення навіть найнестандартнішим ситуаціям. Вони на професійному рівні проконсультують і підберуть схему розробки алібі: у відносинах з керівництвом, друзями, в особистих відносинах і т. д., крім тих, де має місце кримінал.

     Сценарії захисту – розробка алібі від детектива

     Детективи нашого агентства підберуть вдалий сценарій для захисту клієнта в будь-яких, навіть найбільш нестандартних ситуаціях, спираючись з його особисті побажання. Допоможуть знайти:

  • персональний підхід до кожного клієнта;
  • спосіб захисту репутації й алібі відповідно до закону;
  • забезпечать посталібі.

Посталібі потрібне, коли людина не змогла бути присутньою, наприклад, на важливій зустрічі, що відбулась, або коли потрібно приховати зраду.

Надання алібі позбавить від потреби придбання довідок про хворобу, яке не є законною дією, допоможе в ситуації, коли клієнту потрібен вільний час, а він не може без вагомої причини залишити непотрібну чи нудну зустріч.

Захист репутації клієнта

За необхідністю спеціалісти нададуть ряд послуг для покращення репутації перед діловими партнерами, колегами чи друзями.

Детективне агентство надає:

  • алібі на кілька діб;
  • матеріали для підтвердження (квитки, рахунки і т. д.).

Алібі на кілька діб – це послуга, коли клієнт начебто знаходився у відрядженні. Детективи нададуть матеріали, що підтверджують вашу обов’язкову присутність, такі як запрошення, готельні рахунки, авіаквитки, що підтверджують проживання чи переліт. Також виконають послуги надання алібі і захисту клієнта, що потребують статусу конфіденційності і нерозголошення. Завдяки професійному підходу ваша репутація буде на висоті, не дивлячись на складність ситуації, що виникла.

Компанія BJS готова допомогти Вам в наданні алібі з найрізноманітніших питань. Доводити свою невинність потрібно, як відомо, не тільки в суді, але і в процесі сімейних конфліктів і в ділових відносинах. В окремих випадках звинувачення на роботі можуть спровокувати грандіозний скандал, що несе за собою наслідки у вигляді звільнення і заплямованої репутації, а ситуація в родині – розірвання шлюбу і розподіл майна.

Часто алібі буває необхідним і підліткам, які долучаються до дурних компаній і можуть бути звинувачені в підпалах, бійках та інших правопорушеннях. Звичайно, батьки постараються уберегти свою дитину від подібних проблем, але для цього буде потрібна допомога справжнього спеціаліста.

Наші професійні співробітники мають великий досвід забезпечення алібі в різних ситуаціях. Винятки становлять тільки випадки криміналу, оскільки компанія BJS під час захисту інтересів клієнта діє винятково в рамках закону. Ми раді допомогти Вам зберегти сім’ю і ділову репутацію й уникнути можливих проблем як в особистому житті, так і в бізнесі.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620