Розшук боржників і шахраїв

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Знайти боржника чи шахрая

З неправомірними діями боржників і шахраїв працюють різні спеціальні структури, організації та відділи. Державні і приватні. Такі, як поліція, кіберполіція, агенції, в яких можна скористатися послугами приватного детектива.

Робота працівників цих організацій полягає у пошуку, запобіганні подальших неправомірних дій шахраїв і наданні інформації про наявність майна та фінансове становище боржників для подальшого стягнення боргу.

Хто такі боржники і шахраї?

Боржник – це особа чи підприємство, які з тих чи тих причин не може або не хоче повертати кошти, або виконати чи не виконати обов’язки у визначений термін.

Шахраї – особи, які обманним шляхом займаються крадіжкою чужої власності, майна або, як кажуть на жаргоні, займаються «кидаловом на гроші», чи «розводом на гроші».

Зараз в Україні існуює такий вид шахрайства, як вимагання грошей обманним шляхом по телефону. Шахраї, які мають доступ до чужих персональних даних, внаслідок чого за розробленими схемами починають успішно вимагати гроші.

Також актуальна проблема шахрайства на сайті оголошень ОLX, на якому при укладанні угоди купівлі-продажу відбувається «розвод» клієнтів, де після оплати (переведення коштів) на банківський рахунок чи картку шахрая, людина, яка сплатила, не отримує купленого товару. Існують навіть списки шахраїв із сайту OLX,  в яких указані їх дані, такі як: прізвище, номер телефону, номер картки, ІР-адреса.

Також часто трапляються випадки шахрайства з валютними операціями і платіжними системами, такими як WebMoney і Bitcoin. Шахрайські дії були зафіксовані в різних містах України: Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові, Запоріжжі та ін.

Як повернути борг?

Ситуації з невиплатою грошей, що були взяті в борг, вирішуються по-різному. Буває ефективним метод мирних переговорів, якщо це приватна позика, або можна звернутися в поліцію і написати заяву, а можна звернутися в детективне агентство, що є більш ефективним в подібних справах, так як в детективному агентстві працюють спеціалісти високого рівня і мають доступ до необхідної інформації. У таких агентствах безпосередньо займаються кожною справою окремо і справами зниклих без вісти, а також рішенням певного роду проблемних ситуацій і навіть таких, де з якихось причин не допомогла поліція.

Гроші в борг

Бувають різні ситуації, коли виникає необхідність позичити грошей: для розвитку бізнесу чи для придбання дорогих товарів з подальшою їх виплатою. Гроші в борг – це кошти, взяті на певних час, за умови їх повернення після закінчення терміну.

Як варіант, можна взяти кредит у банку. Інший варіант – це приватна позика у приватної особи. Цей вид підходить для осіб, які хочуть якомога швидше пройти процедуру позики або з певних причин не змогли отримати кредит в банку.

У процедури кредитування чи позики існують ризики для обох сторін, як для особи, що взяла кредит, так і для кредитора. Бувають випадки, коли з необережності та через поспіх позичальник хоче взяти кредит і стає обманутим, потрапивши в ситуацію, коли він же виплачує гроші, що залишились, вносячи передплату для отримання кредиту. Або стає «жертвою» шахраїв, не ознайомившись із договором і підписавши його.

Єдиний реєстр боржників України

Реєстр боржників – це база даних фізичних осіб, організацій, які за рішенням суду визнані боржниками. У реєстр вносять: назву організації, коди ЄДРПОУ, імена, прізвища та ІПН фізичних осіб і т. д. На даних момент на території України діє закон, де відомості реєстру доступні кожному на сайті відомства.

Пошук боржника і вирішення спірних ситуацій ділових партнерів

У процесі реалізації договірних відносин виникають ситуації, пов’язані з недобросовісністю ділових партнерів. У ході майнових спорів підприємцям доводиться займатися пошуком боржника, що ухиляється від погашення боргу і уникає зустрічі з кредитором і його представниками, змінює і приховує своє місцезнаходження, а також майна, що знаходиться в його розпорядженні.

Не маючи інформації про місце перебування боржника і майна, кредитор не може врегулювати спір в досудовому порядку:

  • направити претензію боржнику;
  • вступити з ним в переговори;
  • вжити заходів для забезпечення збереження майна;
  • звернутися за захистом свого порушеного права в судові органи.

Крім того, через нестабільну економічну ситуацію в країні почастішала поява шахраїв в ділових відносинах, незалежно від того, приватна це особа чи яка-небудь велика компанія.

Допомога детективів у пошуку боржників

Допомога детективів – це ідеальних варіант у випадках, коли в юридичної особи нема служби власної безпеки. Та навіть якщо вона є, детективне агентство може знайти боржника чи шахрая значно швидше, оскільки є самостійною структурою, що спеціалізується на розшуку. Звернення в поліцію дає ефект не відразу, а самостійні дії затрудняються запобіжними заходами, яких вживають особи, що переховуються. Компанія BJS надає професійні послуги з розшуку боржників і шахраїв протягом тривалих років. Досвід наших професіоналів дозволяє знайти недобросовісних партнерів у стислі терміни, позбавивши Вас від вcіляких проблем, пов’язаних із самостійним пошуком.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620