Перевірка на наявність прослушки у квартирі і авто

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Перевірка квартири на наявність прослушки («жучків») у Києві та Україні

З появою нових технічних розробок, таких як: комп’ютери, сканери, відеокамери, диктофони, радіопередавачі та інше – все це, потрапивши до рук зловмисників, може послужити інструментами для оволодіння чужою інформацією. У таких випадках виникає потреба в новітніх засобах захисту. Способи захисту можуть надати кваліфіковані професіонали, так як недостатньо мати апаратуру, також важливі навички і вміння її правильно  застосовувати.

У наш час у багатьох ситуаціях виникає потреба у перевірці на прослушку:

  • при проведенні важливих зустрічей в незнайомому місці, де планується проведення переговорів, що мають статус конфіденційних;
  • при виникненні підозр по відношенню до колег чи конкурентів;
  • при виникненні підозр у стеженні;
  • за необхідністю перевірки на прослушку будинку чи квартири.

У Києві, столиці України, на сьогоднішній день зосереджено багато бізнес-центрів, що у свою чергу притягує не тільки іноземних інвесторів і туристів, а й шахраїв, зловмисників, які прагнуть покращити свій добробут за рахунок інших.

      Як знайти прослуховуючі пристрої у квартирі чи будинку?

      Інколи виникають ситуації, коли зникає відчуття «мій дім – моя фортеця». Інколи з’являються підозри у зловживанні довіри, у витоку особистої інформації в будинку, де є домашній персонал. Відшукати пристрої для прослуховування в будинку чи автомобілі своїми силами без певних навичок, знань і обладнання практично неможливо. Ці завдання зможуть вирішити спеціалісти детективного агентства. Вони забезпечать захист телефону від прослуховування, встановлять захист для комп’ютера, антижучки й антипрослушки. Вони проведуть перевірку приміщень, техніки, встановлять програми і фільтри, виявлять канали витоку інформації, тим самим убезпечать від розкрадання особистої інформації. Також допоможуть у вирішенні проблеми недобросовісного ставлення нянь до своїх підопічних. Тому що нерідко у батьків виникає підозра у поганому ставленні няні до їх дітей. Коли маленька дитина, яка ще не вміє говорити, раптом втрачає сон, апетит чи стає лякливою, це може навіяти підозру у поганому ставленні до неї. У такому випадку спеціалісти допоможуть підтвердити або спростувати підозри батьків, установивши засоби стеження, такі як прихована камера і т. д.

Детективне агентство надасть послуги висококваліфікованих спеціалістів, за плечима яких є великий досвід у вирішенні подібних завдань. Вони створюють можливість клієнту бути присутнім при перевірці будинку, квартири, оргтехніки на наявність жучків і прослушки. Вони видадуть клієнту всі зібрані матеріали.

      Захист власного автомобіля від прослушки і викрадення

      Перевірка автомобіля на наявність маячка (трекера), що відслідковує місцезнаходження людини для недоброзичливих осіб. Зловмисники також можуть використовувати радіопередавачі, жучки з радіомікрофоном, які можуть знаходитися в будь-якому місці в автомобілі і залишатися непомітними. Наприклад, радіозакладка може бути вміщена навіть у запальничку.

Спеціалісти допоможуть виявити прослуховуючі пристрої і встановити спеціальні антижучки чи антипрослушки, убезпечать автомобіль за допомогою спеціальних пристроїв, таких як gps-трекер, який передає точне місцезнаходження автомобіля у випадку його викрадення.

      Ціни на антипрослушку приміщення

      Ціна є договірною і встановлюється відповідно до кожного окремого випадку. Яка б ситуація не виникла, співробітники нашого агентства завжди знайдуть вирішення будь-якого завдання. Вони підберуть найбільш вдалий спосіб його вирішення. Убезпечать вашу квартиру, автомобіль. Допоможуть повернути відчуття впевненості, коли «мій дім – моя фортеця».

За бажанням замовника перевірка можлива в денний, вечірній і навіть нічний час!

      Працюємо з приватними клієнтами, а також з підприємствами всіх форм власності!

ВАЖЛИВА ПОРАДА:  Замовляйте послугу не з того приміщення, яке підлягає перевірці.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620