Виявлення зовнішнього спостереження за людиною і авто

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Виявлення спостереження за членами родини

            У вирішенні таких непростих завдань як: зникнення людини, виявлення витоку особистої інформації, розкриття подружніх зрад, допомога в контролі за дітьми, допоможе контрспостереження.

Контрспостереження, як метод для виявлення зовнішнього спостереження, застосовується і для виявлення, стеження за кримінальними особами, що причетні до шпіонажу, за шахраями, які прагнуть отримати якомога більше особистої інформації для досягнення своїх корисливих і недобрих цілей. Для цього встановлюють стеження за людиною чи його сім’єю.

Стеження за телефоном

            Мобільний телефон і комп’ютер на сьогоднішній день є необхідними і зручними технічними пристроями. Але вони також можуть бути для шахраїв джерелом передачі особистої інформації. А саме таких даних: ПІБ людини, його діяльність, місцезнаходження і т. д. На жаль, співробітники МВС не завжди можуть надати необхідну допомогу. Чи, наприклад, таке делікатне питання, як проблеми у взаємостосунках подружжя, коли один з них живе в стані невизначеності і обману в ставленні до іншого.

Спостереження через соціальні інтернет мережі

Ще однією із найактуальніших проблем є психологічний вплив на дитину соціальних мереж чи її друзів. Наприклад, через додаток в соцмережах, таких як вКонтакті чи Facebook, трапляються випадки виманювання особистої інформації у неповнолітніх, що інколи призводить до поганих наслідків чи навіть трагедії. У цьому випадку, з метою захисту дитини, спеціалісти агентства допоможуть убезпечити комп’ютери  і телефони за допомогою вбудованих і встановлених різноманітних програм, а саме програм і фільтрів з автоматичною забороною для визначених каналів передачі. Також перевірять коло спілкування дитини, що допоможе виявити і захистити її від негативного впливу.

Детективні послуги агентства для приватного замовника:

  • установлення особистості людини;
  • пошук людей;
  • викриття подружньої невірності (стеження за дружиною чи чоловіком);
  • проведення експертиз;
  • проведення додаткових розслідувань;
  • перевірка на наявність прослуховуючих пристроїв в будинку чи в автомобілі;
  • установлення спостереження з метою безпеки дітей і недієздатних членів родини;

З допомогою контрспостереження спеціалісти детективного агентства допоможуть вирішити всі ці проблеми, так як мають великий досвід, обладнання і підготовку. Вони підберуть персональну програму і схему дії для кожного окремого випадку. Маючи необхідне новітнє спеціальне обладнання, вони навіть з мінімально наданою інформацією виконають завдання будь-якої складності.

Детективне агентство BJS надає широкий спектр послуг, маючи штат високопрофесійних співробітників, які допоможуть захистити від зловмисників та їх неправомірних дій, джерелом яких можуть стати: майно, сім’я, чи життя близьких людей.

Що таке зовнішнє спостереження?

Зовнішнє спостереження (більш розповсюджена назва – стеження) є одним з інструментів здійснення шпіонажу. У більшості випадків зовнішнє спостереження проводиться професіоналами, які комбінують різні види стеження, інструменти і способи, що дозволяють отримати максимально повну інформацію про об’єкт і не допустити викриття такого стеження.

Для ефективної протидії шпіонажу ми надаємо нашим клієнтам таку послугу, як виявлення зовнішнього спостереження (контрспостереження). Суть даної послуги полягає в здійсненні складного комплексу заходів, спрямованих на виявлення встановленого спостереження, визначення причин інтересу до об’єкта, що виник, а також виявлення кола осіб, що ініціювали спостереження.

Дана послуга надається, коли у клієнта виникає підозра у встановлені стеження за ним (членами його родини, родичами, близькими людьми), а також якщо клієнт хоче впевнитися у відсутності такого стеження перед виконанням певних дій з максимальним рівнем конфіденційності.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620