Конфіденційні доручення

Вартість послуги:

за домовленістю
Замовити! Контакти

Конфіденційні секретні доручення для бізнесу

Компанія «BJS» пропонує виконання різних конфіденційних доручень для фізичних та юридичних осіб. Детективне агентство – це професійна команда юристів, які мають великий досвід роботи в правоохоронних органах. Вони завжди допоможуть знайти вирішення багатьох і здавалося б невирішуваних проблем. Нашим спеціалістам можна довірити будь-які завдання, ті, що потребують делікатного і професійного підходу. Вони успішно виконають їх в максимально стислі терміни і нададуть детальний звіт Клієнту.

Доручення бувають важкими або нестандартними, коли проблему зможе вирішити тільки детективне агентство. Наприклад, коли підприємству або особі потрібно представити свої інтереси і позиції на високому професійному рівні, але через нестачу знань і навичок вони не можуть цього зробити. У таких випадках можна звернутися за допомогою довірених осіб компанії «BJS».

Нашим співробітникам можна довірити свої секрети, не побоюючись за подальший результат, і про те, що особиста інформація вийде за рамки вузького кола осіб.

Які бувають конфіденційні доручення?

 • отримання інформації з питання, що цікавить;
 • послуги вирішення ситуацій з приватними і державними структурами;
 • перевірка фактичного місцезнаходження людей і компаній за вказаними адресами;
 • організацію супроводу і безпеки (фізичної, інформаційної);
 • проведення чи підготовка переговорів;
 • посередницькі послуги з відкриття офшорних рахунків;
 • посередницькі послуги з придбання, оплати і доставки;
 • супровід, фото- і відеофіксація подій, що відбуваються;
 • послуги зустрічі і супроводу;
 • відправка і доставка цінного вантажу;
 • послуги незалежних спостерігачів і «таємних покупців»;
 • послуги пошуку людей.

Доручення можуть складатися з однієї або кількох послуг, виконуватися разово або ж на постійній основі. Доручення виконуються співробітниками компанії «BJS» з детальним звітом перед замовником про виконану роботу. Уся проведена робота довіреної особи ведеться під контролем. Контроль відряджень, надання інформації про стан справи замовника на даний момент. Доручення оформлюються юридично і завіряються нотаріально.

Довірена особа може виконати поставлене завдання незалежно від територіального місцезнаходження. Це можуть бути різні міста України, Російської Федерації, США, а також країн Європи: Німеччини, Австрії, Італії та ін.

В обов’язковому порядку всі завдання проводяться, спираючись на законодавство тих країн, в яких довірена особа буде проводити виконання поставленого клієнтом завдання.

 

Що таке конфіденційність?

            Конфіденційність (латинською «довіра») – це інформація, до якої мають доступ визначене коло осіб, що не підлягає широкому розголосу.

За бажанням клієнта, наші співробітники можуть надати послуги конфіденційного доручення, убезпечити його, шифруючи канали передачі інформації, телефон, інтернет-канали, що допоможе захистити від проблем «витоку» інформації. Це не повний список конфіденційних послуг, які пропонує наша компанія: ми беремо на себе навіть найбільш нестандартні доручення.

УВАГА: при виконанні будь-яких завдань компанія «BJS» спирається на законність і діє в рамках законодавства України.

Ми онлайн в WhatsApp, Viber , Telegram.
+38(067)462-4620