+38 (044) 232-28-34
+38 (067) 462-46-20
+380959004477 (En)
Процедура отримання дозволу на ПМП, як і громадянства України, є трудомісткою, витратною і часто нервовою, але при цьому необхідною. При цьому, отримавши дозвіл, іноземний громадянин може мати права і обов’язки, встановлені законодавством, такі як працевлаштування, нелімітоване перебування в країні і т. д.
Посвідка на постійне проживання в Києві і Україні видається нерезидентам в ВВІРі (відділ віз і реєстрації) в установленому порядку і терміни, іноземцям країн Європи, громадянам Росії (РФ), Білорусі, Литви, Німеччини, Польщі та ін.
Жителям Криму, за наявності українського паспорта, оформляти ПМП непотрібно, так як вони є громадянами України.
Для оформлення постійного місця проживання в Україні та отримання права на проживання іноземним громадянам і особам без громадянства потрібне знання законодавства, правил оформлення, багато часу і витрат.
Необхідна наявність пакета документів для оформлень та отримання посвідчення на постійне проживання. Процедура оформлення досить складна, і перш ніж отримати документ, що підтверджує право на постійне проживання, необхідно отримати дозвіл в імміграційній службі.
Відповідно до Закону України про міграцію можна виділити дві групи осіб, що мають право на міграцію і оформлення ПМП в Україні.
Особи, які іммігрують за умовами квоти це:
Друга група – це особи, що мають можливість стати іммігрантами крім квоти.
Якщо особа, яка бажає отримати повідку на постійне проживання, проживає в межах України, то процедура оформлення посвідки відбувається одночасно з оформленням дозволу на імміграцію. Тому, хто проживає за межами України, необхідно оформити дозвіл на імміграцію для в’їзду в країну. Для дозволу консульство або посольство України видає візу, яка буде дійсна рік з дня оформлення.
Перелік необхідних документів для оформлення:
Термін видачі документа у ВВІРі, що підтверджує посвідку на проживання в Україні відповідно до правил оформлення, приблизно тиждень, що дуже відрізняється на практиці. Вартість послуг оформлення в органах виконавчої влади затверджені Постановою Кабінету Міністрів України №795 від 04.06.2007 та регулярно переглядається.
Юристи нашого агентства BJS допоможуть:
[do_widget id=text-9]